shopping cart icon shopping cart icon 0.00 PLN
  1. Strona główna
  2. Blog
  3. By życie stało się prostsze

By życie stało się prostsze

Dobrze zaprojektowania garderoba pomaga zadbać o ulubione ubrania  Co istotne, w kontekście funkcjonalności, nie metraż jest najważniejszy, a rozwiązania ułatwiające przechowywanie. Jakie? O tym poniżej.

 

Oferowane przez nas akcesoria wyposażenia garderoby liczą kilkadziesiąt różnorodnych elementów, za pomocą których z łatwością można zagospodarować przestrzeń według indywidualnych potrzeb.

Oprócz praktycznych półek i wieszaków, oferujemy funkcjonalne systemy porządkowania przestrzeni, takie jak szuflady na prowadnicach, wysuwane pojemniki na bieliznę, ażurowe kosze i półki. Dzięki nim z łatwością można uporządkować części garderoby niewymagające umieszczania na wieszakach, a także bieliznę osobistą i drobne elementy odzieży, takie jak czapki, szaliki czy rękawiczki. Wówczas łatwo zadbać o porządek, natomiast odzież ma zapewnioną odpowiednią wentylację

 

                  

 

Aranżując wygodną garderobę nie można zapominać o funkcjonalnych wieszakach.

Nasi projektanci dedykują im specjalne modele przeznaczone dla konkretnego typu garderoby, np. spodni czy krawatów. Dzięki nim wszystko jest uporządkowane, a jednocześnie doskonale widoczne i łatwo dostępne. To tylko niektóre z elementów na jakie zwracają uwagę projektanci firmy przy tworzeniu produktów

Akcesoria do garderoby to grupa produktów intensywnie przez nas rozwijana. Niemal co roku pojawiają się nowe rozwiązania techniczne i funkcjonalne, udoskonaleniu ulegają także dotychczasowe sprawdzone serie produktów. Wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park technologiczny zapewniają, że produkowane w toruńskiej fabryce akcesoria cechuje trwałość oraz wysoka jakość wykonania.

 

Zainspiruj się z Nomet

by uzyskać więcej inspiracji śledź nas na Instagramie @inspiracjenomet

Zobacz wszystkie inspiracje