shopping cart icon shopping cart icon 0.00 PLN
  1. Strona główna
  2. Blog
  3. DESIGN I FUNKCJA

DESIGN I FUNKCJA

Najnowsze propozycje konstrukcji stalowych i metalowych charakteryzują się oryginalnością kształtów, doskonałym designem i różnorodnością zastosowań – salon, kuchnia, łazienka, biuro…

Organizer MAGNETIC WALL polubi każdy, kto stawia na praktyczność, funkcjonalność i nowoczesną elegancję. Komplet zawiera tablicę magnetyczną, dwie półki i wieszak, które użytkownik może ustawiać w dowolnej konfiguracji i na pożądanym poziomie. Istnieje również możliwość dokupienia poszczególnych elementów. Dzięki temu wszystkie przybory i inne akcesoria znajdą swoje miejsce, a jednocześnie zawsze będą pod ręką.

 

 

Wykończenie wnętrza w dużej mierze zależy od mebli, jednak nie mniej ważną rolę spełniają ciekawe dodatki. To właśnie one tworzą klimat i są kluczem do sukcesu. Stąd propozycja półek metalowych VERSO, które doskonale sprawdzą się zamiast tradycyjnych półek. Są nie tylko praktyczne, ale również stanowią ozdobę ściany.

 

     

 

Chcąc zachować spójność w urządzaniu mieszkania można zastosować PRATO -  komplet metalowych nóg przeznaczonych do zastosowania jako stelaż do stolika kawowego. Nowoczesny i prosty w formie, jednak dzięki ażurowym wycięciom dają niebywały efekt wizualny, stając się jednocześnie ozdobą salonu. Dostępny w kolorze czarny mat.

 

 

Kolejną propozycją tym razem dedykowaną do łazienek jest system RONA. Polubi go każdy, kto stawia na praktyczność, funkcjonalność i nowoczesną elegancję. Zawiera półki i wieszaki w formie zawieszek do szafek i wnęk w łazience. To, jakie rodzaje półek i zawieszek wybierze się z systemu RONA, jest kwestią indywidualną. Ich wymiary, rodzaj, a także ilość można dopasować do potrzeb domowników. Wszystkie elementy można dowolnie montować i ustawiać w dowolnej konfiguracji i na pożądanym poziomie. Dzięki temu wszystkie kosmetyki i inne akcesoria znajdą swoje miejsce, a jednocześnie zawsze będą pod ręką.

 

            

 

System RONA można uzupełnić o stelaż pod umywalkę NESTO. Jest to komplet stalowych nóg przeznaczonych do zastosowania jako stelaż do blatu pod umywalkę lub na akcesoria kąpielowe. Nowoczesny i prosty w formie dostępny jest w kolorze czarny mat. Zestaw obejmujący szafkę RONA i stelaż NESTO to pomysł na ciekawą łazienkę w stylu minimalistycznym. Oszczędna forma zapewnia maksymalną funkcjonalność oraz oryginalny design.

 

   

Zainspiruj się z Nomet

by uzyskać więcej inspiracji śledź nas na Instagramie @inspiracjenomet

Zobacz wszystkie inspiracje