shopping cart icon shopping cart icon 0.00 PLN
  1. Strona główna
  2. Blog
  3. Jak stworzyć funkcjonalną kuchnię

Jak stworzyć funkcjonalną kuchnię

Zgodnie z zasadami urządzania wnętrz połączenie funkcjonalności z designem jest podstawową zasadą, którą powinniśmy się kierować urządzając serce naszego mieszkania, czyli kuchnię.

 

                                          

 

Funkcjonalna organizacja szafek kuchennych.

 

Optymalna organizacja kuchni przesądza o tym czy będzie wygodna, a korzystanie z niej będzie sprawiało nam przyjemność. Idealnym rozwiązaniem jest zrezygnowanie z tradycyjnych półek szczególnie w szafkach dolnych, ponieważ trudno wyjmować z nich rzeczy znajdujące się głębiej. Zamiast nich warto zastosować systemy cargo, które sprawiają, że wszystkie produkty są idealnie wyeksponowane.

 

                              

 

Jeśli ktoś ceni sobie wygodne i estetyczne rozwiązania pokazujemy, jak można zagospodarować wąskie miejsce i każdą inną wymagającą przestrzeń tak, by łatwy dostęp do produktów ułatwiał korzystanie z kuchni.

Proponowane carga Maxi pozwalają ustawić wygodnie i stabilnie opakowania obok siebie i w każdej chwili dokonać szybkiego przeglądu podręcznej spiżarni. Szafki wyposażone w  te systemy łatwo dopasować do wysokości opakowań dzięki możliwości indywidualnego rozmieszczenia półek. Zachowanie porządku ułatwiają również przegrody, które można rozmieścić według własnych preferencji.

 

                       

 

Narożnik w kuchni to szafka o jednej z największych pojemności. Niestety jest do niej szczególnie utrudniony dostęp. Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie kosza Magic komfort, który został zaprojektowany w taki sposób, by gwarantował wygodny i szybki dostęp do całej przestrzeni. Magic comfort posiada 4 półki, których położenie można regulować w zależności od potrzeb.

 

                                                               

 

Jak widać, na korzyść systemów cargo przemawiają liczne udogodnienia, które gwarantują dużo wyższy komfort użytkowania.

Zainspiruj się z Nomet

by uzyskać więcej inspiracji śledź nas na Instagramie @inspiracjenomet

Zobacz wszystkie inspiracje