shopping cart icon shopping cart icon 0.00 PLN
  1. Strona główna
  2. Blog
  3. Jak urządzić łazienkę

Jak urządzić łazienkę


Łazienka to miejsce, w którym spędza się wiele czasu. To w niej zażywamy relaksujących kąpieli, dbamy o wygląd, wykonujemy poranną toaletą, a czasem chowamy się przed całym światem. Dlatego oprócz porządku i funkcjonalności liczy się również wygląd wnętrza. Obecnie bardzo modne są łazienki w stylu skandynawskim, nowoczesnym i minimalistycznym. Te style aranżacji doskonale sprawdzają się na małym metrażu, bowiem optycznie powiększają wnętrze. Lubią one meble oszczędne w formie i wykonane z ponadczasowych i trwałych materiałów takich jak drewno, szkło czy metal. Szafki i półki z tych materiałów wyglądają estetycznie, a dodatkowo odbijają światło i pozwalają rozjaśnić i ożywić łazienkę. Plusem jest również to, że łatwo można je trzymać w czystości.

 

                                           

 

Szukając szafek do łazienki o tych właściwościach warto zwrócić uwagę na system RONA. Proponowane elementy wykonane są z wysokiej jakości metalu i utrzymane w modnym kolorze antracyt. To sprawia, że będą idealnie współgrać z łazienkami utrzymanymi w neutralnych bielach, czerniach, szarościach i brązach. Uniwersalny antracyt można także wykorzystać we wnętrzach, w których dominują mocniejsze i odważniejsze barwy np. czerwień czy zieleń.

 

                                 

 

Chcąc zachować spójność łazience, szafki i wnęki z systemem RONA można uzupełnić o stelaż pod umywalkę Nesto. Jest on przeznaczony do zastosowania jako stelaż do blatu pod umywalkę lub akcesoria kąpielowe. Nowoczesny i prosty w formie dostępny jest w kolorze czarny mat. Zestaw obejmujący szafkę RONA i stelaż Nesto to pomysł na ciekawą łazienkę w stylu nowoczesnym lub minimalistycznym. Oszczędna forma zapewnia maksymalną funkcjonalność oraz oryginalny design.

 

                                                                        

Zainspiruj się z Nomet

by uzyskać więcej inspiracji śledź nas na Instagramie @inspiracjenomet

Zobacz wszystkie inspiracje