Firma

 

Firma NOMET to lider polskiego rynku akcesoriów meblowych i okuć budowlanych. Ponad 30-sto letnie doświadczenie w branży, znajomość rynku, nowoczesne wzornictwo i ciągłe inwestycje technologiczne, zapewniają doskonałą jakość produktów i dają ogromną przewagę nad importowanymi odpowiednikami, zarówno pod względem cenowym, jak i estetycznym. W bogatym asortymencie proponowanym przez spółkę, wśród prawie trzech tysięcy akcesoriów meblowych , znajdują się:

  • uchwyty meblowe klasyczne
  • stylizowane i awangardowe klamki i gałki
  • akcesoria kuchenne
  • kosze
  • relingi i systemy kolumn
  • akcesoria garderobiane
  • wieszaki i zawiasy

Nomet wytwarza swoje produkty zarówno z metalu, drewna, jak i tworzyw sztucznych, łącząc te materiały w dowolnej konfiguracji. Specjalizuje się w akcesoriach ze stopu cynku i aluminium. Oferuje formy klasyczne, stylizowane i awangardowe, znajdujące zastosowanie w każdym stylu mebli czy drzwi.

Nowoczesne zaplecze produkcyjne – hale o łącznej powierzchni ponad 10.000 m2, wysoko kwalifikowana i doświadczona kadra, park maszynowy a przede wszystkim sukcesywnie przeprowadzane inwestycje technologiczne, gwarantują wysoką jakość produktów. Dzięki tym atutom spółka Nomet zyskała stabilną, mocną pozycję nie tylko w kraju, ale i za granicą. Naszymi Odbiorcami są zarówno renomowane fabryki mebli, jak i mniejsi producenci oraz dystrybutorzy. Kierując się zasadą partnerstwa wobec społeczności lokalnej, NOMET zaangażowany jest także w sponsoring przedsięwzięć charytatywnych i sportowych. Zapewnia stałe wsparcie toruńskiemu zawodnikowi Adrianowi Miedzińskiemu - Młodzieżowemu Indywidualnemu Mistrzowi Polski na Żużlu w 2005 roku, czołowemu zawodnikowi Unibaxu Toruń, pomaga dzieciom specjalnej troski kupując sprzęt medyczny i finansując ich fizjoterapię.

 

Facebook