Kontakt


Wyświetl większą mapę

NOMET Sp. z o.o.
ul. Kanałowa 40/42
87-100 Toruń
www.nomet.pl

Organ Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Toruniu VII Wydział Gospodarczy KRS
Rejestr Przedsiębiorców KRS 0000022168
Kapitał Zakładowy 2.000.000 zł

NIP: 879-21-36-592
NIP VAT UE:
PL 8792136592
Regon 871196595

Rekrutacja: Lidia Machelska tel. 56 619 81 00 lidia.machelska@nomet.pl;

Dla prasy: Ewa Groszewska tel. 56 619 81 56 ewa.groszewska@nomet.pl

Centrala

tel.: (56) 619 81 00
fax: (56) 619 81 17


Sekretariat

tel.: (56) 619 81 01
fax: (56) 619 81 06
sekretariat@nomet.pl

Dział Sprzedaży Akcesoriów
Meblowych oraz Wyrobów z Drutu

tel.: (56) 619 81 11
tel.: (56) 619 81 12
tel.: (56) 619 81 35
tel.: (56) 619 81 79

fax: (56) 619 81 17
sprzedaz@nomet.pl

 

Dział Sprzedaży Klamek

 

tel.: (56) 619 81 16
tel.: (56) 619 82 08
tel.: (56) 619 82 16
tel.: (56) 619 82 23

fax: (56) 619 81 38 
klamki@nomet.pl

Dział Eksportu Wschód

Janusz Januszewski
Export Sales Manager
tel.: 56 619 82 01
Mob:+48 667 664 697
janusz.januszewski@nomet.pl

Olga Olijarnyk
tel.: 56 619 81 15

fax: 56 619 81 18
olga.olijarnyk@nomet.pl

 

Dział Eksportu Zachód

Tomasz Mojski
Export Sales Manager
tel.: (56) 619 81 53
Mob:+48 669 817 300
tomasz.mojski@nomet.pl


Joanna Gier
tel.: (56) 619 81 53
joanna.gier@nomet.pl

fax: (56) 619 81 18
export@nomet.pl

 

Facebook